Online hovory na 3. lékařské fakultě

Velice nás mrzí, že se letošní Dny otevřených dveří nemohou uskutečnit přímo u nás na fakultě, že Vás nemůžeme vidět osobně a hlavně to, že si nemůžete prohlédnout prostory naší fakulty naživo. Navzdory této situaci jsme si pro vás připravili online formu, kterou se pokusíme tuto atmosféru alespoň trošku navodit. Víme, že to nemůže nahradit prezenční formu, ale i tak doufáme, že se Vám bude naše online forma Dní otevřených dveří líbit. 

Můžete se těšit na diskuzní fórum, hovory se studenty, proděkanem pro studium a zástupci studijního oddělení. Během kterých se dozvíte vše podstatné o fakultě, o přijímacím řízení, o studiu, o volnočasových aktivitách a prakticky o všem, co Vás zajímá. Tak si připravte jakékoliv otázky a nebojte se nás zeptat. 

Bojíte se, že se na Vás nedostane? Nemusíte zoufat. Hovory budou probíhat přes ZOOM ve skupinkách nejen 08. 01. 2021, ale i celý leden. Pokud máte zájem se cokoliv dozvědět, určitě neváhejte a přihlaste se! Ptáte se, jak se na hovor dostanete? Stačí vyplnit formulář a následně Vám přijde email s odkazem na ZOOM, kde bude daný hovor probíhat.

Termíny online hovorů