Trimed je hlavním spolkem na 3. lékařské fakultě. Společně s lokální pobočkou IFMSA se stará o studentský život na naší fakultě. Pořádá nespočet společenských, sportovních, kulturních, ale také vzdělávacích akcí a workshopů. V Trimedu se potkáš s lidmi napříč ročníky, poznáš spoustu nových lidí, zažiješ spoustu zábavy. 

Studijní sekce

Studijní akce zahrnují vzdělávací eventy, naučné přednášky, kurzy a řadu dalších akcí. Pořádáme například Vědeckou konferenci, cyklus přednášek Medicína jako věda, veletrh práce pro budoucí doktory Trimed job, Orientační den pro studenty 1. ročníku nebo právě probíhající Den otevřených dveří.

Den otevřených dveří 2019

Trimed Job 2017

Společenská sekce

Společenské akce slouží k seznámení s ostatními studenty a k odreagování mezi studiem. Již před zahájením prvního ročníku vás čeká úvodní soustředění v Dobronicích. Z dalších akcí na vás pak čeká třeba Mikulášská party, letní party na Parníku nebo dobročinný běh pro Itibo – Vinohradská trojka.

Dobronice 2021
Dobronice 2020
Vinohradská trojka 2019

Kulturní sekce

Kulturní akce jsou významné společenské události fakulty, které se podílejí na její reprezentaci a šíření dobrého jména. Mezi ně patří například Reprezentační ples, Charitativní hudební festival a Vánoční besídka

Mezinárodní sekce

Mezinárodní sekce zastupuje studenty z anglického kurikula, ze všech koutů světa. Tyto akce jsou ale samozřejmě otevřené všem bez rozdílu. Před začátkem semestru se můžete těšit například na Freshers week, který vám dá jedinečnou příležitost seznámit se se studenty napříč všemi ročníky i obory.

Podspolky trimedu

Sportovní spolky

Myslíš si, že když nastoupíš na medicínu, tak už nebude čas na Tvoje koníčky? Máme pro Tebe dobrou zprávu, vůbec tomu totiž tak nemusí být! V tuto chvíli funguje pod záštitou Trimedu 7 různých sportovních týmů. Všechny jsou pod taktovkou studentů a přes rok pravidelně trénují. Některé dokonce závodí v ligových soutěžích či proti jiným fakultám. Níže se můžeš podívat o jaké všechny spolky se jedná!

TRIMED VIPERS – BASKET

Ačkoli vznikl teprve nedávno, tým se skvěle sehrál a zatím zůstává neporažen. Studenti z různých zemí s různými zkušenostmi – někteří hráli ve vysokých soutěžích a někteří závodně nehráli nikdy. Našim cílem je dát dohromady partu lidí, kteří mají rádi basketbal, chtějí se zlepšovat a zároveň se seznámit! Našim dlouhodobým cílem je stát se součástí ligy a zúčastnit se Evropského Univerzitního šampionátu.

HC Trimed

Fakultní hokejový tým skládající se především ze studentů 3. lékařské fakulty, a to jak českého, tak anglického curricula. Síla týmu nespočívá pouze v našich studentech, ale i v učitelích a doktorech z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kteří tvoří podstatnou část týmu a předávají nám potřebné zkušenosti. I přesto, že HC TRIMED působí prvních pár let, naši hokejisté již dokázali urvat několik cenných vítězství.

Football Club 3LF

Oficiální fotbalový tým naší fakulty! Je složen z hráčů anglického i českého curricula. Hrajeme zápasy 11 vs 11 proti ostatním fakultám naší univerzity, ostatním univerzitám i přátelská utkání proti jiným fotbalovým týmům. V posledních letech tým neprohrál ani jeden zápas – hlavně díky našim pravidelným týdenním tréninkům, které se odehrávají jednou nebo 2x týdně na malém hřišti blízko Riegrových sadů.

VOLLEY BROSKIS – VOLEJBAL

Pokud Tě baví volejbal a nechceš se ho s příchodem na VŠ vzdát, pak je tento spolek přesně pro Tebe! Zprostředkováváme týdně tréninky a možnosti zahrát si pro volejbalové nadšence. Nemusíš se bát, protože v tomhle týmu jde o sdílení vášně pro sport, společné trénování a hlavně zábavu. Zároveň máme za cíl vytvořit dlouhodobé vztahy mezi týmy zatímco pilujeme svoje volejbalové dovednosti.

Tridance – Dancing & Cheerleading

Tančíš nebo jsi chtěl vždycky zkusit, jestli je tanec něco pro Tebe? Pak tě rádi uvítáme mezi sebe! Podspolek Tridance je taneční skupina, která zahrnuje tradiční studentské předtančení na Reprezentačním plese fakulty, který se koná začátkem března v Národním domě na Vinohradech. Dále máme i vlastní tým cheerleaders, který vznikl před dvěma lety k podpoře našeho hokejového týmu při zápasových utkáních. Cheerleaders ale zdaleka nejsou jen o povzbuzování, když ti nebudou stačit taneční tréninky na předtančení, rády tě mezi sebou uvítáme!

TriRUN

Běžecký podspolek Trimedu, založeny pro všechny běžce. I ty budoucí! Přidat se můžou úplně začátečníci i ultramaratonci. Dvakrát do týdne pořádáme organizovaný trénink pro úplné začátečníky, se cvičením a krátkou vzdáleností. Zbytek je vlastně na nás všech: pokud si chceš zaběhat a hledáte parťáka, stačí napsat, jakou máš v plánu vzdálenost, typ tréninku a odkud vyrazíš a další se vždy rádi přidají.

Trimed Acrobatics

Trimed acrobatics není ani tolik sportovní tým, jako spíše je parta lidí, co rádi dělají parkour, gymnastiku, calistheniku, cliff-diving a další podobné aktivity. Potřebujete k tomu pouze své tělo, energii, zápal pro pohyb a chuť žít v daném okamžiku. Trénujeme dle dohody, většinou jednou týdně. Tréninky začínají rozcvičením a tréninkem mobility, následuje hlavní část, samotné skákání, gymnastika. Trénink zakončujeme posilováním a protažením.

Trimed Vizuál

Jsme parta lidí, které baví tvořit. Přesněji jsme fotografové, kameramani, střihači a grafikové a tvoříme užitečné výukové materiály a zaznamenáváme vaše budoucí vzpomínky na skvěly  vysokoškolský  život.

BC Trimed

Jsme podspolek studentů bakalářských oborů. Našim hlavním cílem je reprezentovat a hlavně stmelovat všechny BC obory a to nejen mezi sebou, ale stejně tak chceme dosáhnout lepší komunikaci a propojení s magisterskými obory. Tak neváhej, přidej se k nám a užij si studium na 3. LF naplno!

3 MUŽI

Baví tě chodit do divadla, koukat na filmy a seriály? Přemýšlel jsi někdy nad tím, že bys chtěl vyzkoušet jestli máš herecké střevo? Tak přímo pro tebe máme na fakultě herecký spolek Tři muži. Hrajeme především pro naše studenty a dětské pacienty ve FNKV i a děti v hostivickém Klokánku. Uvádíme hlavně naši vlastní tvorbu, takže nemusíš být pouze hercem, ale můžeš se stát i scénáristou či režisérem. Moc rádi mezi sebou uvidíme nové tváře.

MedViet

Studentský klub Medviet je spolek vietnamských studentů na 3. lékařské fakultě. Byl založen na pomoc vietnamským pacientům a českým lékařům, např. při problémech v komunikaci. Pomáhá také seznámit české mediky s problematikou cizineckých pacientů. Mezi aktivity MedVietu patří např. Den zdraví, který se věnuje zdravému životnímu stylu, nebo se také ukazují na Reprezentačním plese s překrásným tradičním vystoupením v krojích. Dále také  organizují kuchařskou soutěž v přípravě tradičních vietnamských jídel.

TriEdr

Baví tě novinařina a psaní článků? Jsi literární nadšenec? Tak pak je tu pro tebe TriEdr. Je to studentský časopis, který vychází 3x do roka a popisuje dění u nás na fakultě, ale také v oblasti medicíny jako takové. Takže pokud tě baví publicistika, tak TriEdr je přesně pro tebe! Náš poslední díl časopisu najdete na odkaze.