Vítáme vás na 3. lékařské fakultě! V letošním roce se setkáváme prezenčně 6. ledna 2023 v prostorách naší fakulty, nicméně zde nabízíme virtuální den otevřených dveří na interaktivní mapě. Pod ikonkami se skrývají veškeré informace, ať už ve formě hlavního programu v posluchárnách, kde k vám promluví např. pan proděkan pro studium, či ve studentské sekci, kde naleznete informace o spolcích, vyžití na fakultě anebo možnostech zahraničního výjezdu a mnoho dalšího.

V ikonce Syllabovy posluchárny prozatím naleznete záznam hlavního programu ze dne 7. ledna 2022, tedy z loňského dne otevřených dveří. Zároveň si také můžete pustit záznam z oblíbené přednášky nanečisto.

Pro ty z Vás, kteří nemáte možnost si fakultu prohlédnout osobně, připravili jsme si pro Vás krátké video, ve kterém s Vámi zavítáme na nejrůznější místa naší fakulty. Tímto videem Vás provede naše studentka Jana.

Doufáme, že si náš den otevřených dveří, ať už prezenčně či zde virtuálně užijete stejně jako my, a těšíme se na Vás u přijímacích zkoušek 🙂